Headquarter


Deknudt Mirrors
Ontwerp, productie en verkoop van decoratieve spiegels wereldwijd.
Kasteelstraat 10
B-8540 Deerlijk
Belgium
t+ 32 (0) 56 73 55 11
BTW: BE831.734.814
contact@deknudtmirrors.com
http://www.deknudtmirrors.com/
Deknudt Mirror Works
Productie van badkamerspiegels en dubbelzijdige spiegeldeuren voor badkamerkasten
Kasteelstraat 10
B-8540 Deerlijk
Belgium
t+ 32 (0) 56 73 25 60
BTW: BE430.064.643
info@deknudtmirrors.com
http://www.deknudtmirrors.com/

Our team

Jan Deknudt
General manager
jdeknudt@deknudtmirrors.com  
+32 (0)56 73 55 23

Rik Vandermarliere
HR Manager
rvandermarliere@deknudtmirrors.com
+32 (0)56 73 25 62

Geert Desmet
Sales Director Bathroom mirrors
gdesmet@deknudtmirrors.com      
+32 (0)56 73 25 64

Isaline Vercruysse
Marketing
ivercruysse@deknudtmirrors.com
+32 (0)56 73 55 2

Isabelle De Smeyter
Internal sales bathroom mirrors
idesmeyter@deknudtmirrors.com      
+32 (0)56 73 25 61

Hein Minne
Logistics & Deliveries, Export
hminne@deknudtmirrors.com
+32 (0)56 73 55 22

Lucia Deknudt 
EU sales and after sales service    
lucia@deknudtmirrors.com
+32 (0)56 73 55 29

Judith De Meerschman
EU sales and after sales service
jdemeerschman@deknudtmirrors.com
+32 (0)56 73 55 20

Esther Everaert 
Design
eeveraert@deknudtmirrors.com
+32 (0)56 73 55 26

Dorine Knockaert 
Accounting department
dknockaert@deknudtmirrors.com
+32 (0)56 73 55 69

Laden
Laden